Q 0,032768-JTX210-9-20-T2-LF
Číslo produktu DigiKey
1908-1305-2-ND - Páska a cívka (TR)
1908-1305-1-ND - Řezaná páska (CT)
1908-1305-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Q 0,032768-JTX210-9-20-T2-LF
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 9pF 90 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (2x1,2)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Zátěžná kapacita
9pF