ECS-80-8-33-JEN-TR3
Číslo produktu DigiKey
50-ECS-80-8-33-JEN-TR3TR-ND - Páska a cívka (TR)
50-ECS-80-8-33-JEN-TR3CT-ND - Řezaná páska (CT)
50-ECS-80-8-33-JEN-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECS-80-8-33-JEN-TR3
Popis
CRYSTAL 8.0000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 MHz ±20ppm Krystal 8pF 400 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
400 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
8 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,031" (0,80mm)