MX23A34NF1
Číslo produktu DigiKey
670-2465-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX23A34NF1
Popis
CONN HEADER R/A 34POS 2.5MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 34 position 0,098" (2,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MX23A34NF1 Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,122" (3,10mm)
Řada
Výška izolace
0,720" (18,30mm)
Balení
Nosič
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Stav součásti
Aktivní
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál kontaktu
Mosaz
Rozteč - kontakty
Vlastnosti
Vedení desky
Počet řad
2
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rozteč řad - kontaktní spojení
Ochrana proti vniknutí
Vodovzdorný
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Černá
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A