MX23A18SF1
MX23A18SF1
MX23A18SF1
Číslo produktu DigiKey
670-2463-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX23A18SF1
Popis
CONN RCPT HSG 18POS 2.50MM
Podrobný popis
18 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,098" (2,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MX23A18SF1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rozteč řad
0,173" (4,40mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Nosič
Způsob upevnění
Západkový zámek
Stav součásti
Aktivní
Barva
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rozteč
0,098" (2,50mm)