MX23A12SF1
MX23A12SF1
MX23A12SF1
Číslo produktu DigiKey
670-1684-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX23A12SF1
Popis
CONN RCPT HSG 12POS 2.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 Obdélníkové konektory - tělesa Zásuvka Černá 0,098" (2,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MX23A12SF1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rozteč řad
0,173" (4,40mm)
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Způsob upevnění
Západkový zámek
Stav součásti
Aktivní
Barva
Černá
Typ konektoru
Vlastnosti
Vodovzdorný
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT), Vyplněný sklem
Počet pozic
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Rozteč
0,098" (2,50mm)