MX19002P52
Číslo produktu DigiKey
670-2001-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX19002P52
Popis
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Šedá 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Počet řad
1
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Způsob upevnění
Držák západky
Stav součásti
Aktivní
Barva
Šedá
Typ konektoru
Vlastnosti
Vodovzdorný
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,098" (2,50mm)