MX19002P51
MX19002P51
JAE's MX19 Harness Assembly Handling Instructions
MX19002P51
Číslo produktu DigiKey
670-1673-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MX19002P51
Popis
CONN PLUG HSG 2POS 2.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka Černá 0,098" (2,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MX19002P51 Modely
Kategorie
Počet řad
1
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Hromadné balení
Způsob upevnění
Držák západky
Stav součásti
Aktivní
Barva
Černá
Typ konektoru
Vlastnosti
Vodovzdorný
Typ kontaktu
Samčí pin
Materiál izolace
Polybutylentereftalát (PBT)
Počet pozic
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Rozteč
0,098" (2,50mm)