IL-AG5-30P-D3T2
Číslo produktu DigiKey
670-IL-AG5-30P-D3T2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IL-AG5-30P-D3T2
Popis
Interconnect Rectangular
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 30 position 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,331" (8,40mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,138" (3,50mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,598" (15,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,717" (18,20mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Mosaz
Polybutylentereftalát (PBT)
Rozteč řad - kontaktní spojení
Vlastnosti
Vedení desky
Počet zatížených pozic
Vše
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Provedení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Barva izolace
Zelená
Způsob montáže
Jmenovitý proud (A)
3A