IL-AG5-22P-D3T2
Číslo produktu DigiKey
670-2882-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IL-AG5-22P-D3T2
Popis
CONN HEADER VERT 22POS 2.5MM
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 22 position 0,098" (2,50mm)
Kategorie
Způsob upevnění
Dvojčinný
Mfr
Délka kontaktu - spojovací část
0,331" (8,40mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,138" (3,50mm)
Balení
Hromadné balení
Celková délka kontaktů
0,594" (15,09mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška izolace
0,717" (18,20mm)
Typ konektoru
Tvar kontaktu
Čtyřhran
Typ kontaktu
Samčí pin
Povrch kontaktu - spojovací část
Cín
Rozteč - kontakty
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Počet pozic
Materiál kontaktu
Mosaz
Polybutylentereftalát (PBT)
Rozteč řad - kontaktní spojení
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Počet zatížených pozic
Vše
Barva izolace
Zelená
Provedení
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Kontaktní výška při spojení
28,2mm