FI-RE41S-VF
Číslo produktu DigiKey
670-1204-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FI-RE41S-VF
Popis
CONN RCPT 41POS 0.02 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
41 Poloha Zásuvka Konektor 0,020" (0,50mm) Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FI-RE41S-VF Modely
Kategorie
Způsob upevnění
Držák západky
Mfr
Povrch kontaktu - spojovací část
Řada
Výška izolace
0,183" (4,65mm)
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Stav součásti
Aktivní
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ konektoru
Povrch kontaktu - kolík
Cín
Typ kontaktu
Samičí nožová zásuvka
Kontaktní výška při spojení
10,1mm, 16,1mm
Provedení
Karta na kabel/vodič
Vlastnosti
Stíněný, Přidržovací zařízení pro pájení
Počet pozic
Jmenovitý proud (A)
0,8A na kontakt