FI-RE41HL
FI-RE41HL
FI-RE41HL
Číslo produktu DigiKey
670-1202-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FI-RE41HL
Popis
CONN PLUG HSG 41POS 0.50MM
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
41 Obdélníkové konektory - tělesa Zástrčka 0,020" (0,50mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FI-RE41HL Modely
Kategorie
Počet řad
1
Mfr
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Řada
Koncovka kontaktu
Krimpovací
Balení
Nosič
Způsob upevnění
Západkový zámek
Stav součásti
Aktivní
Materiál izolace
Termoplastový
Typ konektoru
Provozní teplota
-40°C ~ 80°C
Typ kontaktu
Nožový kolík
Poznámka
Kontakty dodávány samostatně
Počet pozic
Základní číslo produktu
Rozteč
0,020" (0,50mm)