DX07W024JA2R1000
Číslo produktu DigiKey
670-3102-2-ND - Páska a cívka (TR)
670-3102-1-ND - Řezaná páska (CT)
670-3102-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DX07W024JA2R1000
Popis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
USB-C (USB TYPU C) USB 2.0 Zásuvka Konektor 24 Poloha Hrana desky, Montáž na povrch, Pravý úhel
Modely EDA/CAD
DX07W024JA2R1000 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Ochrana proti vniknutí
IPX8 - vodovzdorný
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Jmenovitý proud (A)
0,25A, 1,25A, 5A, 6,25A
Jmenovité napětí
48V