DX07W024JA1R1000_View2
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
DX07W024JA1R1000
Číslo produktu DigiKey
670-3100-2-ND - Páska a cívka (TR)
670-3100-1-ND - Řezaná páska (CT)
670-3100-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DX07W024JA1R1000
Popis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DX07W024JA1R1000 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Vedení desky
Výrobce
JAE Electronics
Ochrana proti vniknutí
IPX8 - vodovzdorný
Řada
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Jmenovitý proud (A)
0,25A, 1,25A, 5A, 6,25A
Typ konektoru
USB-C (USB TYPU C)
Jmenovité napětí
48V