DX07B024JJ2R1500
Číslo produktu DigiKey
670-2847-2-ND - Páska a cívka (TR)
670-2847-1-ND - Řezaná páska (CT)
670-2847-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DX07B024JJ2R1500
Popis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Jmenovitý proud (A)
0,25A, 1,25A
Jmenovité napětí
48V