DX07B024JJ1R1500
Číslo produktu DigiKey
670-2795-2-ND - Páska a cívka (TR)
670-2795-1-ND - Řezaná páska (CT)
670-2795-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DX07B024JJ1R1500
Popis
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DX07B024JJ1R1500 Modely
Kategorie
Vlastnosti
Osazovací provedení
Výrobce
JAE Electronics
Provozní teplota
-30°C ~ 80°C
Řada
Počet portů
1
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Jmenovitý proud (A)
0,25A, 1,25A
Stav součásti
Aktivní
Jmenovité napětí
48V