IXYX40N450HV
Číslo produktu DigiKey
IXYX40N450HV-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXYX40N450HV
Popis
IGBT 4500V 95A TO-247PLUS-HV
Standardní dodací lhůta výrobce
75 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT 4500 V 95 A 660 W Průchozí otvor TO-247PLUS-HV
Náboj hradla
170 nC
Řada
Td (zap/vyp) při 25°C
36ns/110ns
Zkušební podmínka
960V, 40A, 2Ohm, 15V
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
4500 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Proud kolektoru (Ic) (max)
95 A
Pouzdro
Varianta TO-247-3
Pulzní proud kolektoru (Icm)
350 A
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247PLUS-HV
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
3,9V při 15V, 40A
Základní číslo produktu
Výkon - max
660 W