CM9V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC
Číslo produktu DigiKey
2195-CM9V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCTR-ND - Páska a cívka (TR)
2195-CM9V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCCT-ND - Řezaná páska (CT)
2195-CM9V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
Popis
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
32.768 kHz ±20ppm Krystal 12,5pF 75 kOhms 2-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CM9V-T1A-32.768KHZ-12.5PF-20PPM-TA-QC Modely
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
75 kOhms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
kHz krystal (ladicí vidlice)
Dodávaná velikost pouzdra
2-SMD (1,6x1)
Kmitočet
32.768 kHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,039" Š (1,60mm x 1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,020" (0,50mm)
Zátěžná kapacita
12,5pF