IXTH16N10D2 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
IXYS
Skladem : 458
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál, režim vybíjení 100 V 16A (Tc) 830W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
IXTH16N10D2
Číslo produktu DigiKey
IXTH16N10D2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTH16N10D2
Popis
MOSFET N-CH 100V 16A TO247
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
64mOhm při 8A, 0V
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
225 nC @ 5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5700 pF @ 25 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
830W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
0V