IXFT320N10T2 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 100 V 320A (Tc) 1000W (Tc) Montáž na povrch TO-268AA
IXFT320N10T2
Číslo produktu DigiKey
IXFT320N10T2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFT320N10T2
Popis
MOSFET N-CH 100V 320A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
430 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
26000 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
1000W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268AA
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,5mOhm při 100A, 10V