IXFT320N10T2-TRL je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Obrázek pro IXFT320N10T2-TRL není k dispozici
IXFT320N10T2-TRL
Číslo produktu DigiKey
238-IXFT320N10T2-TRLTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFT320N10T2-TRL
Popis
MOSFET N-CH 100V 320A TO268
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 320A (Tc) 1000W (Tc) Montáž na povrch TO-268
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
430 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
26000 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
1000W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-268
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,5mOhm při 100A, 10V