IXFK64N50Q3
Číslo produktu DigiKey
IXFK64N50Q3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFK64N50Q3
Popis
MOSFET N-CH 500V 64A TO264AA
Standardní dodací lhůta výrobce
37 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 500 V 64A (Tc) 1000W (Tc) Průchozí otvor TO-264AA (IXFK)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
6,5V při 4mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
145 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6950 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1000W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-264AA (IXFK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
85mOhm při 32A, 10V