AD5142BRUZ100
Číslo produktu DigiKey
AD5142BRUZ100-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AD5142BRUZ100
Popis
IC DIG POT 100K 16-TSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Digitální potenciometr 100k Ohm 2 Obvod 256 Odbočky SPI Rozhraní 16-TSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AD5142BRUZ100 Modely
Kategorie
Typ paměti
Netěkavý
Výrobce
Analog Devices Inc.
Napájecí napětí
2,3V ~ 5,5V, ±2,25V ~ 2,75V
Balení
Trubice
Vlastnosti
Kaskádový vývod
Stav součásti
Aktivní
Tolerance
±8%
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Teplotní koeficient (typická hodnota)
35ppm/°C
Průběh
Lineární součástky
Způsob montáže
Montáž na povrch
Konfigurace
Potenciometr
Dodávaná velikost pouzdra
16-TSSOP
Počet obvodů
2
Pouzdro
16-TSSOP (0,173", 4,40mm šířka)
Počet odboček
256
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C