IXFK64N50P není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Microchip Technology
Skladem : 0
N-kanál 500 V 64A (Tc) 830W (Tc) Průchozí otvor TO-264AA (IXFK)
IXFK64N50P
Číslo produktu DigiKey
IXFK64N50P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXFK64N50P
Popis
MOSFET N-CH 500V 64A TO264AA
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,5V při 8mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
150 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8700 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
830W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-264AA (IXFK)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
85mOhm při 32A, 10V