APT75F50B2 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Vishay Siliconix
Skladem : 0
Similar
IXYS
Katalogový list
IXYS
Skladem : 173
Skladem : 195
N-kanál 500 V 75A (Tc) 1040W (Tc) Průchozí otvor T-MAX™ [B2]
APT75F50B2
Číslo produktu DigiKey
APT75F50B2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT75F50B2
Popis
MOSFET N-CH 500V 75A T-MAX
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 2,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
290 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
11600 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1040W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
500 V
Dodávaná velikost pouzdra
T-MAX™ [B2]
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
75mOhm při 37A, 10V