ISC037N12NM6ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC037N12NM6ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC037N12NM6ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC037N12NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC037N12NM6ATMA1
Popis
OPTIMOS 6 POWER-TRANSISTOR,120V
Podrobný popis
N-kanál 120 V 19,2A (Ta), 163A (Tc) 3W (Ta), 214W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8 FL
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,6V při 111µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
58 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4300 pF @ 60 V
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 214W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
120 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8 FL
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
8V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,7mOhm při 50A, 10V