ISC031N08NM6SCATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC031N08NM6SCATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC031N08NM6SCATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC031N08NM6SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC031N08NM6SCATMA1
Popis
TRENCH 40<-<100V
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 21A (Ta), 145A (Tc) 3W (Ta), 150W (Tc) Montáž na povrch PG-WSON-8-2
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,1mOhm při 50A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 65µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
44 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3100 pF @ 40 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 150W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-WSON-8-2
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
8V, 10V