IRL100HS121
Číslo produktu DigiKey
IRL100HS121TR-ND - Páska a cívka (TR)
IRL100HS121CT-ND - Řezaná páska (CT)
IRL100HS121DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRL100HS121
Popis
MOSFET N-CH 100V 11A 6PQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 11A (Tc) 11,5W (Tc) Montáž na povrch 6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IRL100HS121 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 10µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
5.6 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
440 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
11,5W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
6-PQFN (2x2) (DFN2020)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
42mOhm při 6,7A, 10V