IRAUDAMP18
Číslo produktu DigiKey
IRAUDAMP18-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRAUDAMP18
Popis
EVAL BOARD FOR IR4312
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IR4312 PowIRaudio™ 2kanálový (stereo) Výstup Třída D Vyhodnocovací deska audio zesilovače
Kategorie
Typ výstupu
2kanálový (stereo)
Výrobce
Infineon Technologies
Maximální výstupní výkon x počet kanálů při dané zátěži
35W x 2 při 4Ohm
Řada
Napájecí napětí
18V ~ 31V