CPD1480-220M
Číslo produktu DigiKey
4044-CPD1480-220M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPD1480-220M
Popis
FIXED IND 22UH 8A 12 MOHM TH
Podrobný popis
22 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 8 A 12mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Nízké ztráty, jemná saturace
Modely EDA/CAD
CPD1480-220M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,2A
Stejnosměrný odpor (DCR)
12mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
1 kHz
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,551" D x 0,299" Š (14,00mm x 7,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,630" (16,00mm)