IR2104PBF
Číslo produktu DigiKey
IR2104PBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IR2104PBF
Popis
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8DIP
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polomůstkový IO hradlového řadiče Neinverzní 8-PDIP
Modely EDA/CAD
IR2104PBF Modely
Kategorie
Logické napětí - VIL, VIH
0,8V, 3V
210mA, 360mA
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Napětí v horní části mostu - max (bootstrap)
600 V
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
100ns, 50ns
Konfigurace při buzení
Polomůstkový
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ kanálu
Synchronní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Typ hradla
IGBT, MOSFET (N-kanál)
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Napájecí napětí
10V ~ 20V