IPP65R190CFD7XKSA1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Skladem : 500
Katalogový list
N-kanál 650 V 17,5A (Tc) 151W (Tc) Průchozí otvor PG-TO220-3
IPP65R190CFD7XKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPP65R190CFD7XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPP65R190CFD7XKSA1
Popis
HIGH POWER_NEW
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPP65R190CFD7XKSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 700µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
68 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1850 pF @ 100 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
151W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
190mOhm při 7,3A, 10V