IPA65R190C7XKSA1
Číslo produktu DigiKey
IPA65R190C7XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPA65R190C7XKSA1
Popis
MOSFET N-CH 650V 8A TO220-FP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 8A (Tc) 30W (Tc) Průchozí otvor PG-TO220-FP
Modely EDA/CAD
IPA65R190C7XKSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 290µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
23 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1150 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
30W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-FP
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
190mOhm při 5,7A, 10V