IPN80R3K3P7ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPN80R3K3P7ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPN80R3K3P7ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPN80R3K3P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPN80R3K3P7ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 800V 1.9A SOT223
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 800 V 1,9A (Tc) 6,1W (Tc) Montáž na povrch PG-SOT223
Modely EDA/CAD
IPN80R3K3P7ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 30µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
5.8 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
120 pF @ 500 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
6,1W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
800 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SOT223
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,3Ohm při 590mA, 10V