IPL65R130C7AUMA1
Číslo produktu DigiKey
IPL65R130C7AUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPL65R130C7AUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPL65R130C7AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPL65R130C7AUMA1
Popis
MOSFET N-CH 650V 15A 4VSON
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 15A (Tc) 102W (Tc) Montáž na povrch PG-VSON-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPL65R130C7AUMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 440µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
35 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1670 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
102W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-VSON-4
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
130mOhm při 4,4A, 10V