IPG20N06S2L35AATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPG20N06S2L35AATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPG20N06S2L35AATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPG20N06S2L35AATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPG20N06S2L35AATMA1
Popis
MOSFET 2N-CH 55V 20A 8TDSON
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 55V 20A (Tc) 65W Montáž na povrch, Smáčitelný bok PG-TDSON-8-10
Modely EDA/CAD
IPG20N06S2L35AATMA1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 27µA
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
23nC při 10V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
790pF při 25V
Výkon - max
65W
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
MOSFET (oxid kovu)
Třída
Automobilový průmysl
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Kvalifikace
AEC-Q101
Funkce tranzistoru FET
Hradlo logické úrovně
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
55V
Pouzdro
8-PowerVDFN
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
20A (Tc)
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-10
Rds zap (max) při Id, Vgs
35mOhm při 15A, 10V