IPD60R600P7SAUMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD60R600P7SAUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD60R600P7SAUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD60R600P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD60R600P7SAUMA1
Popis
MOSFET N-CH 600V 6A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 6A (Tc) 30W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Modely EDA/CAD
IPD60R600P7SAUMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 80µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
9 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
363 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
30W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
600mOhm při 1,7A, 10V