IPD70R900P7SAUMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD70R900P7SAUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD70R900P7SAUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD70R900P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD70R900P7SAUMA1
Popis
MOSFET N-CH 700V 6A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 700 V 6A (Tc) 30,5W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPD70R900P7SAUMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 60µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
6.8 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±16V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
211 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
30,5W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
700 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
900mOhm při 1,1A, 10V