IPB027N10N3GATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPB027N10N3GATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPB027N10N3GATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPB027N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPB027N10N3GATMA1
Popis
MOSFET N-CH 100V 120A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 120A (Tc) 300W (Tc) Montáž na povrch PG-TO263-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPB027N10N3GATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 275µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
206 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
14800 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO263-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,7mOhm při 100A, 10V