G125-FS11005F2P
G125-FS11005F2P
Harwin’s Company Overview
G125-FS11005F2P
Číslo produktu DigiKey
952-4101-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
G125-FS11005F2P
Popis
CONN RCPT 10POS 0.049 GOLD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 Poloha Zásuvka Konektor 0,049" (1,25mm) Montáž na povrch Zlatá
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
G125-FS11005F2P Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Mfr
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
8,00µin (0,203µm)
Řada
Barva izolace
Zelená
Balení
Pásek
Výška izolace
0,207" (5,25mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Typ konektoru
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Typ kontaktu
Samičí zásuvka
Povrch kontaktu - kolík
Zlatá
Provedení
Karta na kartu nebo kabel
Kontaktní výška při spojení
7,33mm, 7,4mm
Počet pozic
Vlastnosti
Osazovací provedení, Polarizační klíč
Počet zatížených pozic
Vše
Jmenovitý proud (A)
2A
Rozteč - kontakty
Jmenovité napětí
450V
Počet řad
2
Materiál izolace
Polyamid (PA4T), Nylon 4T, Vyplněný sklem, Bez halogenů
Rozteč řad - kontaktní spojení
0,049" (1,25mm)