IMBF170R650M1XTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IMBF170R650M1XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IMBF170R650M1XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IMBF170R650M1XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IMBF170R650M1XTMA1
Popis
SICFET N-CH 1700V 7.4A TO263-7
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1700 V 7,4A (Tc) 88W (Tc) Montáž na povrch PG-TO263-7-13
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IMBF170R650M1XTMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,7V při 1,7mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
8 nC @ 12 V
Řada
Vgs (max)
+20V, -10V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
422 pF @ 1000 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
88W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1700 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO263-7-13
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
12V, 15V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
650mOhm při 1,5A, 15V