IKW40N120CS7XKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IKW40N120CS7XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IKW40N120CS7XKSA1
Popis
IGBT TRENCH FS 1200V 82A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT Trench Zarážka signálu 1200 V 82 A 357 W Průchozí otvor PG-TO247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IKW40N120CS7XKSA1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Spínací energie
2,55mJ (zap.), 1,75mJ (vyp.)
Výrobce
Infineon Technologies
Typ vstupu
Standardní
Řada
Náboj hradla
230 nC
Balení
Trubice
Td (zap/vyp) při 25°C
27ns/190ns
Stav součásti
Aktivní
Zkušební podmínka
600V, 40A, 4Ohm, 15V
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Doba zpětného zotavení (trr)
175 ns
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Proud kolektoru (Ic) (max)
82 A
Způsob montáže
Průchozí otvor
Pulzní proud kolektoru (Icm)
120 A
Pouzdro
TO-247-3
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2V při 15V, 40A
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO247-3
Výkon - max
357 W