IGC033S10S1XTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IGC033S10S1XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IGC033S10S1XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IGC033S10S1XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IGC033S10S1XTMA1
Popis
GANFET N-CH 100V 21A 6TDFN
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 21A (Ta), 76A (Tc) 3,3W (Ta), 45W (Tc) Montáž na povrch PG-TSON-6-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IGC033S10S1XTMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,3mOhm při 20A, 5V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2,9V při 8mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
14 nC @ 5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±6,5V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1400 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3,3W (Ta), 45W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TSON-6-2
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
5V