FP75R12N2T7BPSA2
Číslo produktu DigiKey
448-FP75R12N2T7BPSA2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FP75R12N2T7BPSA2
Popis
IGBT MOD 1200V 75A AG-ECONO2B
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT modul Trench Zarážka signálu Třífázový invertor 1200 V 75 A Montáž na šasi AG-ECONO2B
Kategorie
Zbytkový proud kolektoru (max)
14 µA
Výrobce
Infineon Technologies
Vstupní kapacita (Cies) při Vce
15.1 nF @ 25 V
Řada
Vstup
Třífázový můstkový usměrňovač
Balení
Nosič
Termistor NTC
Ano
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
Třífázový invertor
Pouzdro
Modul
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
AG-ECONO2B
Proud kolektoru (Ic) (max)
75 A
Základní číslo produktu
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
1,55V při 15V, 75A