FP100R12N2T7BPSA2
Číslo produktu DigiKey
448-FP100R12N2T7BPSA2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FP100R12N2T7BPSA2
Popis
IGBT MOD 1200V 100A AG-ECONO2B
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT modul Trench Zarážka signálu Třífázový invertor 1200 V 100 A Montáž na šasi AG-ECONO2B
Kategorie
Zbytkový proud kolektoru (max)
10 µA
Výrobce
Infineon Technologies
Vstupní kapacita (Cies) při Vce
21.7 nF @ 25 V
Balení
Nosič
Vstup
Třífázový můstkový usměrňovač
Stav součásti
Aktivní
Termistor NTC
Ano
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Provozní teplota
-40°C ~ 175°C (TJ)
Konfigurace
Třífázový invertor
Způsob montáže
Montáž na šasi
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Pouzdro
Modul
Proud kolektoru (Ic) (max)
100 A
Dodávaná velikost pouzdra
AG-ECONO2B
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
1,5V při 15V, 100A