ESD24VS2UE6327HTSA1
Číslo produktu DigiKey
ESD24VS2UE6327HTSA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
ESD24VS2UE6327HTSA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
ESD24VS2UE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ESD24VS2UE6327HTSA1
Popis
TVS DIODE 24VWM 41VC PGSOT23
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
41V Svorka 5A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch PG-SOT23
Modely EDA/CAD
ESD24VS2UE6327HTSA1 Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
5A (8/20µs)
Mfr
Špičkový impulzní výkon
230W
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Aplikace
Univerzální
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
2
24V (max.)
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí (min)
26V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
41V