PJSOT24C-03_R1_00001
Číslo produktu DigiKey
3757-PJSOT24C-03_R1_00001TR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PJSOT24C-03_R1_00001
Popis
TVS DIODE 24VWM 45.3VC SOT23
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
45,3V Svorka 6A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch SOT-23
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
250W
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Aplikace
Univerzální
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
55pF při 1MHz (max.)
Typ
Zener
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
2
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
24V (max.)
Pouzdro
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Průrazné napětí (min)
26,7V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
45,3V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
6A (8/20µs)