BTS3800SLHTSA1
Číslo produktu DigiKey
BTS3800SLHTSA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BTS3800SLHTSA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BTS3800SLHTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTS3800SLHTSA1
Popis
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SCT595
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 350mA PG-SCT595-5-1
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BTS3800SLHTSA1 Modely
Kategorie
Napětí - zátěž
41V
Mfr
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
Nevyžadovaný
Řada
Proud - výstup (max)
350mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rds zap (typická hodnota)
800mOhm
Stav součásti
Aktivní
Typ vstupu
Neinverzní
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Přehřátí, Přepětí
Počet výstupů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)