MPZ1608S102ATD25
Číslo produktu DigiKey
445-MPZ1608S102ATD25TR-ND - Páska a cívka (TR)
445-MPZ1608S102ATD25CT-ND - Řezaná páska (CT)
445-MPZ1608S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MPZ1608S102ATD25
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
15 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 800mA 300mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MPZ1608S102ATD25 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
800mA
Výrobce
TDK
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)