BSZ067N06LS3GATMA1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Skladem : 9 459
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 153
Katalogový list
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 15 579
N-kanál 60 V 14A (Ta), 79A (Tc) 2,1W (Ta), 69W (Tc) Montáž na povrch PG-TSDSON-8
BSZ067N06LS3GATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSZ067N06LS3GATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSZ067N06LS3GATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSZ067N06LS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSZ067N06LS3GATMA1
Popis
MOSFET N-CH 60V 14A/79A 8TSDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BSZ067N06LS3GATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,2V při 35µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
67 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5100 pF @ 30 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
2,1W (Ta), 69W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TSDSON-8
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,7mOhm při 20A, 10V