STD100N10F7
Číslo produktu DigiKey
497-13548-2-ND - Páska a cívka (TR)
497-13548-1-ND - Řezaná páska (CT)
497-13548-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STD100N10F7
Popis
MOSFET N CH 100V 80A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 80A (Tc) 120W (Tc) Montáž na povrch DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
STD100N10F7 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
61 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4369 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
120W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
8mOhm při 40A, 10V